Oza Kahve Antalya Gıda Fuarında Marka Tanıtımı Yaptı

Oza Kahve Antalya Gıda Fuarında Marka Tanıtımı Yaptı

11. TKG programına KKTC'de katılan Oza kahve firmasının temsilcileri AKAN OZA ve UMUT OZA (soldan 2.) 25-28 Şubat 2015 tarihlerinde Antalya'da  düzenlenen Gıda Ürünleri Fuarında stant kurarak, ürünlerini tanıttılar ve konuklara ikramda bulundular.

oza antfr2

UMUT OZA  (soldan 5.) Anfaş Fuar merkesinde Oza Kahve standını ziyaret eden konuklarla yakından ilgilendi.

"2. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı"  ve  “Anfaş Bevex ” 4. Uluslararası İçecek İhtisas Fuarı"  25-28 Şubat 2015 tarihlerinde Antalya'da  Anfaş Fuar merkezinde profesyonel konuklar için düzenlendi.

Akdeniz Manşet Gazetesinde yayınlanmakta olan fuar açılış haberine bu linkten ulaşmak mümkündür.

oza antfr

4. gün açık kalan "Anfaş Food Product ve Bevex" fuarlarını Türkiye genelinden ve KKTC , İran , Almanya , Japonya , Malezya, Moldova, Balkan ülkeleri, Suudi Arabistan, Irak, İran , Pakistan , Rusya, Hollanda, İtalya, Almanya, Azerbaycan, Dubai başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinden yiyecek ve içecek sektöründe faaliyet gösteren firmaların  sahipleri ve yöneticileri,  profesyonel iş insanları  ziyaret etti.

Anfaş Food Product ve Bevex fuarlarını  gıda ve içecek sektöründe iş yapan  yaklaşık 45.000 profesyonel yönetici ziyaret etmiştir.

Fuar hakkında ayrıntılı bilgiye bu linkten ulaşmak mümkündür.

oza antfr2

Fuar kapsamında  "kahvenin tarihi , klahve kavurma hakkında bilgilendirme, dünya kahveleri ve çeşitlerinde farklılıklar, kullanılan araç gereçler hakkında bilgilendirme, Türk kahvesi dünü bugünü ve geleceği, Türk kahvesi Otomasyonu, otel ortamında en doğru, en hızlı kahve sunumu başlıklarında düzenlenen "Gıda Teknolojisi ve İnovasyon" sergisine katılımcılar yoğun ilgi göstermiştir.

oza antfr3

11. Türkçe Konuşan Girimciler programı katılımcısı Oza Kahve aile şirketinin üst düzey yöneticisi olan AKAN OZA ve UMUT OZA kardeşlere  başarılar diliyoruz.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) Antalya'da gerçekleştirilen 22. ANFAŞ Foodproduct-Uluslararası Gıda İhtisas Fuarı'nda stant açarak, Afyonkarahsiar bölgesinde üretilen gıda ürünlerini sergilediği  haberinin detaylarına bu linkten ulaşmak mümkündür.

Kıbrıs Kahvesi

Kıbrıs kahvesi denildiğinde Mağusa'nın bir kahve markası olan Oza Kahve, farklı lezzeti ve sunumuyla sizlere güzel bir deneyim yaşatıyor.

KKTC Kahvesi

Oza kahve olarak dünyanın birçok yerinde markamızı ve kahvemizi çoğu satış noktalarından bulabilirsiniz.